افزایش سرعت سایت

افزایش سرعت سایت چه مزایایی دارد؟

گوگل پسند شدن

گوگل عاشق وب سایت‌های سریع است، پس سعی کنید سریع باشید و در دل گوگل خود را جای دهید

یکی از مهم‌ترین فاکتور‌های سئو داخلی، سرعت وب سایت است که در اولین قدم سئو باید بهینه سازی شود

افزایش بازدید

اگر سایت شما دیر باز شود، بسیاری از کاربران برای بارگزاری کامل سایت صبر نمی‌کنند و شما بازدید خود را از دست می‌دهید

موبایل پسند شدن

صفحات وب در موبایل به زمان بیشتری نسبت به دسکتاپ برای بارگزاری نیاز دارند. پس باید روی موبایل سایت شما بهینه باشد.

افزایش سرعت سایت - 2

چه دلیلی برای افزایش سرعت سایت هست؟

از نظر ما، اولین و مهم‌ترین دلیل افزایش سرعت سایت، ارزش دادن به کاربران و مشتریان است. ما قبل از پیدا کردن مشتری و مخاطب جدید، باید به مشتری و مخاطبین فعلی خود اهمیت دهیم و راحتی و رضایت آنها را در اولویت قرار دهیم. دلیل دیگر این موضوع، افزایش بازدید و مشتریان وب سایت است. خو شما اگر یک وب سایت را باز کنید، چند ثانیه برای بارگزاری کامل آن صبر می‌کنید؟ بیشترین زمان میانگینی که دیده شده، 10 ثانیه بوده. که البته همین 10 ثانیه هم برای بارگزاری یک سایت زیاد است. وب سایت شما باید روی هر دو دستگاه، یعنی دسکتاپ و موبایل بهینه سازی شود (مخصوصا روی موبایل). چراکه سخت افزار موبایل نسبت به کامپیوتر و لپتاپ ضعیف تر است و نیاز به زمان بیشتری برای بارگزاری صفحات وب دارد. اگر از سرعت وب سایت خود اطلاعات دقیق ندارید و نمی‌دانید سایت شما نیاز به بهینه سازی دارد یا خیر، فقط کافیست با مشاورین مجموعه ما در ارتباط باشید.

ابزار بررسی سرعت سایت

جی تی متریکس محبوب‌ترین ابزار جهت بررسی آنلاین و در لحظه سرعت وب سایت است. زمانی که سایت خود را در جی تی متریکس بررسی می‌کنید، آمار وضعیت وب سایت شمارا از دیدگاه گوگل و یاهو به شما گزارش می‌دهد. جی تی متریکس تا جزئی ترین موارد وابسته به سرعت سایت شمارا در گزارش خود جای داده تا بتوانید به بهترین نجو ممکن وضعیت سایت را بهبود بخشید. البته رسیدگی به خطاهایی که این ابزار به شما گزارش می‌دهد، نیاز به تخصص کافی دارد. البته موضوعی که درباره جی تی متریکس باید بدانید این است که این ابزار، سایت شمارا از نظر یک کاربر خارج از کشور بررسی می‌کند و مثلا اگر سایت شما روی هاست ایران باشد، 1 الی 2 ثانیه تاخیر را باید در نظر بگیرید. چون کاربرانی که در ایران باشند، سایت شمارا سریعتر از کاربران خارج از کشور مشاهده می‌کنند.

پیج اسپید اینسایتس ابزار بررسی آنلاین سرعت سایت است که توسط گوگل ارائه شده. این ابزار فعلا با آیپی ایران قابل استفاده نمی‌باشد، اما اگر سئو داخلی سایتتان برای شما اهمیت دارد، حتما باید سایت خود را با توجه به فاکتور‌های این ابزار بهینه سازی کنید و بهترین رتبه را از نظر این ابزار دریافت کنید. فاکتور‌های بررسی این ابزار با جی تی متریکس متفاوت است و حتی نوع گزارش دهی این دو ابزار با یکدیگر فرق می‌کند. در صورتی که سایت شما رتبه پایینی در این ابزار داشته باشد، خطاهایی در رابطه با سرعت سایت در سرچ کنسول (گوگل وبمستر) دریافت می‌کنید و برای رفع این خطاها، بالاخره باید بهینه سازی لازم را روی سایت خود انجام دهید. اگر پیشنهاد ما را بخواهید، باید روی هر دو ابزار سایت خود را بهینه سازی کنید. اما اگر مجبور شدید یکی را انتخاب کنید، حتما پیج اسپید اینسایتس را در اولویت قرار دهید.

7 روز هفته پاسخ گوی شما هستیم. شماره پشتیبانی / واتس اپ : 09054236757

سوالات متداول

افزایش سرعت سایت چقدر زمان میبره؟

بستگی به وضعیت فعلی وب سایت شما دارد. ولی به صورت میانگین، بین 2 الی 4 روز زمان لازم است.

هزینه افزایش سرعت سایت چقدر است؟

هزینه افزایش سرعت و بهینه سازی سایت شما، بستگی به وضعیت فعلی وب سایت دارد. در واقع هر چقدر نیاز به زمان بیشتری باشد، هزینه کار بالاتر خواهد بود.

همینطور بستگی دارد وب سایت شما بر اساس کدام یکی از ابزارها مورد بهینه سازی قرار بگیرد.

به طور میانگین بین 100 هزار تا 1 میلیون تومان هزینه بهینه سازی می‌باشد.

وردپرس را با نصب یک افزونه می‌توان بهینه سازی کرد، چرا الکی هزینه کنیم؟

متاسفانه این موضوع بسیار فراگیر شده و کاملا اشتباه است.

نصب افزونه تنها 30% از راه است و در خیلی از مواقع با نصب افزونه و فعال کردن تنظیمات آن، کارکرد وب سایت دچار اختلال می‌شود و ظاهر وب سایت هم به طور منفی تحت تاثیر قرار می‌گیرد.

همینطور فقط با نصب افزونه، افزایش سرعتی ظاهری و موقتی رخ می‌دهد. منظور از افزایش سرعت ظاهری این است که بعد از بررسی سایت توسط ابزار های گوناگون، رتبه سایت شما به صورت ظاهری بالا دیده می‌شود، ولی در عمل، سایت به کندی بارگزاری می‌شود.

24 ساعته در خدمت و پاسخگوی شما هستیم.