طراحی گرافیک

طراحی گرفیک در نتینا وب

طراحی بر اساس سبک روز

هر یک الی چند سال یکبار، سلیقه عموم در طرح‌های گرافیکی تغییر می‌کند و طراحان موظف هستند که طرح‌ها را با توجه به سبک روز طراحی کنند.

طراحی اصولی و استاندارد

طراحی گرافیک هر المانی، بر اساس اصول خاص خود باید انجام شود. واحد فنی مجموعه نتینا وب این اصول را کاملا رعایت می‌کنند.

طراحی هویت برند

با توجه به ماهیت کسب و کار شما، تمام اجزا مورد نیاز هویت سازی برند شما را طراحی می‌کنیم.

طراحی المان‌های طراحی وب

تمامی اجزا بخش‌های گوناگون وب سایت شما را با توجه به ماهیت کلی وب سایت شما، طراحی می‌کنیم.

طراحی گرافیک - 2

طراحی گرافیک در نتینا وب

طراحی گرافیک در دو نوع قابل انجام است. در واقع یا برای وب یا برای صنعت چاپ طراحی انجام می‌شود. واحد گرافیک مجموعه نتینا وب، متخصصین هر دو امر طراحی گرافیک را در خود جای داده تا هر نیازی در رابطه با طراحی را برای شما رفع نماید.
در واقع طراحان ما قادر به طراحی کارت ویزیت، فاکتور، سربرگ، تقویم و غیره جهت چاپ هستند و از طرفی، در زمینه وب، هر نیازی که داشته باشید را رفع می‌کنند. مواردی از جمله طراحی صفحات وب به صورت کامل، طراحی بنر، طراحی تصاویر اسلایدر، طراحی لوگو و غیره را با بهترین کیفیت برای شما انجام می‌دهیم.

انواع طراحی گرافیک

طراحی برای وب

طراحی برای استفاده در وب، محدودیت‌های بسیار کمتری نسبت به طراحی برای صنعت چاپ دارد. در واقع شما در طراحی وب، از هر رنگی که بخواهید می‌توانید استفاده کنید و در رابطه با سایز المان‌ها، دقیقا همان چیزی که شما میبینید را باقی کاربران هم میبینند و به راحتی می‌توانید تمام جزئیات را به بهترین نحو ممکن و بدون محدودیت در طرح خود اجرا کنید.
البته طراحی برای وب هم نیاز به علم و تخصص خود دارد و به همین سادگی و تنها با یادگیری یک نرم افزار گرافیکی نمیتوان طراح حرفه‌ای شد و طرح‌های اصولی و استاندارد طراحی کرد.
پس سعی کنید به کاربران و مخاطبان خود احترام بگذارید و برای چشم آنها ارزش قائل شوید و طراحی وب سایت خود را به یک طراح کاربلد بسپارید تا ارزش ظاهری وب سایت شما چند برابر شود.

طراحی برای صنعت چاپ

طراحی برای صنعت چاپ محدودیت‌های بسیار دارد و جهت انجام این نوع طراحی، باید تخصص بسیار در خصوص اصول این نوع طراحی داشته باشید. هنگام طراحی برای چاپ، شما از هر رنگی نمیتوانید استفاده کنید و حتی سایز متن هایی که استفاده می‌کنید هم باید به نوعی باشد که بعد از چاپ شدن، به راحتی قابل خواندن باشد و چشم کاربر را اذیت نکند.
برای مثال ممکن است شما اگر اصول این نوع طراحی را ندانید، موقع طراحی از یک رنگ آبی روشن برای طرح خود استفاده کنید و وقتی طرح چاپ می‌شود، رنگ آبی شما تیره شده باشد.
مثلا یکی از فاکتور‌های مهم این نوع طراحی، نوع رنگ بندی CMYK می‌باشد که حتما میبایست رعایت شود. نوع رنگ بندی در طراحی برای وب، RGB می‌باشد که این نوع رنگ را نمی‌توان برای طراحی برای چاپ مورد استفاده قرار داد.

7 روز هفته پاسخ گوی شما هستیم. شماره پشتیبانی / واتس اپ : 09054236757

سوالات متداول

من خودم فتوشاپ بلدم، چرا باید بدم شما برام طراحی کنید؟

متاسفانه اکثر افراد این اشتباه را می‌کنند و فکر می‌کنند که با یادگیری یک نرم افزار گرافیکی، میتوانند خود را طراح بنامند و دیگر نیازی به گرافیست نداشته باشند.
اما اصلا اینگونه نیست و طراحی گرافیک یک علم بزرگ است و فقط با یادگیری یک نرم افزار نمیتوانید خود را گرافیست بنامید.

خواهشمندیم برای این حرفه ارزش قائل شویم و اهمیت و ارزش طراحان کشورمان را زیر سوال نبریم.

من مدام باید تصاویر بخش های مختلف سایتم را تغییر دهم، اینجوری خیلی برام هزینه زیاد میشه.

اصلا نگران نباشید.
در صورتی که شما به صورت مداوم نیاز به طرح‌های گوناگون دارید، میتوانید با ما هماهنگ کنید و یک همکاری دائمی باهم داشته باشیم و هزینه هر طرح برای شما بسیار بسیار کمتر محاسبه شود، تا شما اصلا به مشکل مالی بر نخورید.

یک لوگو چقدر هزینش میشه؟

هیچوقت اینگونه نمیتوان پاسخ سوالات مربوط به زمان و هزینه را داد.
چراکه ما چندین نوع لوگو داریم و اینکه هزینه و زمان طراحی لوگو و دیگر طرح‌ها چقدر محاسبه می‌شود، به عوامل مختلفی بستگی دارد.
لطفا با مشاوران ما در ارتباط باشید.

24 ساعته در خدمت و پاسخگوی شما هستیم.