خدمات ما

مجموعه نتینا وب دارای تیم فنی گسترده‌ای می‌باشد و همین امر باعث شده تا ما با بتوانیم اکثر خدمات تحت وب را با بالاترین کیفیت و سرعت، ارائه دهیم.

طراحی وب سایت - 1

طراحی وب سایت به این نیست که شخصی بتواند یک سیستم مدیریت محتوا را نصب کند و یک قالب هم روی آن قرار دهد..! طراحی وب سایت نیاز به علم و تخصص فراوان دارد و اگر تیم یا شخصی که این وظیفه را بر عهده دارد علم کافی را نداشته باشد، وب سایتی بدون استاندارد‌های لازم و با طرح قدیمی را طراحی می‌کند. مجموعه نتینا وب با تیم و واحد فنی قدرتمند و متخصص، وب سایتی کاملا استاندارد و اصولی را با سئو داخلی کامل برای شما طراحی می‌کند.

سئو و بهینه سازی - 1

سئو وب سایت به مجموعه اقداماتی که در راستای افزایش رتبه سایت در گوگل انجام می‌شود، می‌گویند. سئو به دو نوع داخلی و خارجی تقسیم می‌شود. سئو داخلی به اقداماتی که به صورت مستقیم روی سایت انجام می‌شود می‌گویند و سئو خارجی به اقداماتی که بیرون از سایت ولی مرتبط با سایت مورد نظر انجام می‌شود، می‌گویند. برای مثال، افزایش سرعت سایت و لینک سازی داخلی، جزو سئو داخلی و ساخت بک لینک جزو سئو خارجی محسوب می‌شود.

بازسازی وب سایت - 1

بازسازی وب سایت یک امر بسیار مهم در وب سایت‌هایی است که به کاربران خود اهمیت می‌دهند. برای مثال، یک وب سایت که 5 یا 10 سال پیش طراحی شده است، مطمئنا در حال حاضر اصلا استاندارد نیست. چراکه حتی می‌توان گفت هر سال، استاندارد‌ و اصول طراحی ظاهری و کدنویسی وب سایت‌ها دچار تحولات بسیاری می‌شود. مثلا تا همین چند سال پیش، طراحی وب سایت به صورت فلش و سه بعدی، بسیار پرطرفدار بود، اما الان اصلا این طراحی استفاده نمی‌شود.

طراحی گرافیک - 1

طرحی گرافیک انواع گوناگونی دارد. برای مثال سبکی که در طراحی کارت ویزیت استفاده می‌شود با سبکی که در طراحی اجزای وب سایت استفاده می‌شود متفاوت است. طراح گرافیک به شخصی میگویند که علاوه بر تسلط بر نرم افزار گرافیکی، علم و دانش طراحی را هم دارد و اصول طراحی را می‌داند. در واقع فقط یادگیری کار کردن با یک نرم افزار گرافیکی، شخصی را به طراح و گرافیست تبدیل نمی‌کند. واحد گرافیک مجموعه نتینا وب با تخصص کامل در خدمت شماست.

امنیت وب سایت - 1

امنیت وب سایت از جمله مواردی است که اکثر مدیران سایت‌ها در ابتدای فعالیت خود اصلا به آن توجه نمی‌کنند. اما کافیست بعد از چند ماه که فعالیت خود را شروع کرده‌اند، یکبار مورد حمله هکر‌ها قرار گیرند. بعد از حمله اول، سریعا به یک متخصص مراجعه کرده و تقاضا افزایش امنیت سایت خود را دارند. البته این موضوع را باید یادآوری کنیم که اگر از همان ابتدا، به امنیت سایت خود توجه نکنید، ممکن است اتفاقات جبران‌ناپذیری برای سایت شما بیافتد.

افزایش سرعت سایت - 1

افزایش سرعت سایت اولین اقدامی است که هنگام بهینه سازی سایت و سئو آن باید انجام دهیم. وقتی کاربر به وب سایت شما مراجعه می‌کند، انتظار دارد در کمترین زمان ممکن سایت باز شود، آنرا مشاهده کند و نیاز او رفع شود. افراد یا تیم‌هایی هستند که با نصب یک افزونه و فعال کردن تنظیمات آن، فکر می‌کنند که سرعت سایت را افزایش داده‌اند، اما این کار نتیجه کاملا موقتی دارد. چراکه افزایش سرعت سایت نیاز به علم و تخصص بسیار دارد و باید با دقت انجام شود.

تولید محتوا - 1

چرا همه می‌گویند تولید محتوا شاه است؟ تا نباشد چیزکی، مردم نگویند چیزها. بعد از بهینه سازی سئو داخلی وب سایت، مهمترین اقدام برای افزایش رتبه سایت شما، تولید محتوا دقیق، منظم و حرفه‌ای است. البته هر محتوایی تاثیر مثبت ندارد. در واقع شما باید محتوا کاملا اختصاصی (یونیک) تولید و منتشر کنید و در تولید محتوا، هر دو جنبه گوگل و کاربر را در نظر بگیرید. جهت تولید محتوا حرفه‌ای و موثر، واحد تولید محتوا مجموعه نتینا وب در خدمت شماست.

چرا خدمات نتینا وب؟
تخصص واقعی

پشتیبانی واقعی

وقتی صحبت از پشتیبانی می‌شود، فقط کافیست با یکی از مشتریان مجموعه ما صحبت کنید، تا معنای واقعی پشتیبانی را با توجه آنچه که ما به آنها ارائه کرده‌ایم، برای شما شرح دهند.

کیفیت واقعی

تخصص واقعی

تخصص واقعی آنجایی مشخص می‌شود که حین انجام پروژه، هر مشکلی برای سایت شما پیش میاید، در کمترین زمان ممکن رفع شود و هر نیازی که شما داشته باشید، به سرعت و با کیفیت بالا برایتان رفع شود.

پشتیبانی واقعی

کیفیت واقعی

کیفیت را زمانی احساس می‌کنید که، خدمات یا محصول دریافتی خود را با هر محصول یا خدمات دیگری مقایسه کنید و هیچ نقطه ضعفی پیدا نکنید. نتینا وب تمام سعی خود را می‌کند تا مفهوم کیفیت را به تصویر بکشد.

24 ساعته در خدمت و پاسخگوی شما هستیم.